|  Slovensky Anglicky

Práca v skladoch, produkcia v Nemecku

Rýchla navigácia:Inzerent | Podobné inzeráty | Cena |
• Miesto práce: Nemecko
• Ponúkaný plat (brutto): 1100 - 1500 EUR/mesiac
v čistom.
• Termín nástupu: ihneď
• Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Náplňou práce je práca v sklade, nakladanie a vykladanie tovaru na vysokozdvižnom vozíku. Je potrebná prax na VZV. Práca je vhodná iba pre mužov. Umiestňujeme individuálne skupinu 1-2 mužov. Je potrebné mať vlastné auto. Pracovná doba: Cca 40 hodín týždenne, nadčasy podľa potreby. 3 zmenná prevádzka. Pracovné smeny: 6:00 – 14.00 hod, 14:00 do 22:00 hod, 22.00 -06.00. Vek nerozhoduje, avšak Nemecký zamestnávateľ preferuje klientov do 55 rokov.
Iné výhody
- práca na nemeckú pracovnú zmluvu
- zabezpečené ubytovanie
- asistencia počas celej doby pobytu
- práca v medzinárodných skladoch
- dobré platové ohodnotenie / nástupný plat od 1100 -1200 eur/mesačne v čistom, po zapracovaní od 1400 -1500 eur/ v čistom !!!
- možnosť vyplácania záloh
-možnosť vrátenia daní po návrate z Nemecka.
-niektorí zamestnávatelia požadujú pre dvojice aby mali vlastné auto
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Iné neuvedené oblasti
Nemecký zamestnávateľ
Požiadavky na zamestnanca
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Znalosti
Jazykové znalosti:
Nemecký jazyk - mierne pokročilý, min.základy
Osobnostné predpoklady a zručnosti
Nemecký jazyk na mierne pok čítať ďalej
CenaV texte
Inzerenteurosuperpraca
Typ inzerentaFirma
LokalitaKošice I
KontaktPoslať email
KategóriePráca v zahraničí
Vytvorené01.06.2015 09:19
Platné doPlatný neobmedzene
Aktualizované01.06.2015, 09:19
Číslo inzerátu40902
Aktualizované: 01.06.2015, Editovať, Vytlačiť , Porovnať, Nahlásiť chybu , TOPovať