PRACA PRE ELEKTRIKAROV DO SVAJCIARSKA

Rýchla navigácia:Inzerent | Podobné inzeráty | Cena |
Miesto práce: Švajčiarsko (Bern a okolie, Zurich, Basel, Biel, Luzern..)
Druh pracovného pomeru: Hlavný pracovný pomer
Nástup: V priebehu celého roka
Ponúkaný plat (brutto): 30 – 34 CHF/hod.
Náplň práce:
- čítanie technickej dokumentácie
- navrhovanie rozmiestnenia elektrického vedenia
- vysekávanie otvorov a rýh do stien a podláh, ťahanie káblov
- odblankovávanie elektrických vodičov a káblov
- zapájanie elektrických vypínačov, zásuviek, rozvádzačov,
spínačov, prípojok, ističov, poistiek, transformátorov, svietidiel a ostatných zariadení
- diagnostikovanie a odstraňovanie porúch a chýb na elektrickom vedení
- dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych predpisov
- elektroinštalácie v novostavbách….
Požiadavky na zamestnanca:
- Minimálne požadované vzdelanie: Stredoškolské s maturitou v danom obore
- Požadovaná prax: min. 2 roky v danom obore
- Vodičský preukaz: B
Jazykové znalosti:
- Nemecký jazyk: na komunikativnej urovni / mierne pokročilý
(je podmienkou na samostatnej dorozumievacej úrovni pre každého uchádzača !)
Iné výhody:
- zabezpečíme pracovné povolenie
- pomôžeme pri založení si Švajčiarského účtu
- ubytovanie (hradi si zamestnanec sam)
- zdravotné poistenie (povinné, hradi si zamestnanec sam)
- rodinné prídavky (200 CHF až 290 CHF na dieťa v závislosti od kantonu a veku dieťaťa)
- týždenné vyplácanie mzdy
- pracovný pomer na švajčiarsku pracovnú zmluvu
Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- zručnosť
- flexibilita
- samostatnosť
- osobný automobil (vyho čítať ďalej
Inzerát PRACA PRE ELEKTRIKAROV DO SVAJCIARSKA už nie je aktuálny. Pozrite sa do kategórie pre novšie inzeráty: Práca v zahraničí
CenaZdarma
InzerentKLAUDIA PRELOZNIK
Typ inzerentaObčan
LokalitaSlovensko
KategóriePráca v zahraničí
Vytvorené25.01.2016 11:35
Platné do23.02.2016
Aktualizované25.01.2016, 11:35
Číslo inzerátu44669
Aktualizované: 25.01.2016, Editovať, Vytlačiť , Porovnať, Nahlásiť chybu , TOPovať