|  Slovensky Anglicky

Práca v automobilovom priemysle na SR, mont.prac

Rýchla navigácia:Inzerent | Kontakt | Podobné inzeráty | Cena |
Informácie o pracovnom mieste
• Miesto práce: Bratislava
• Ponúkaný plat (brutto): 686 - 700 EUR/mesiac
s nadčasmi do 1000€/m., karosári-rizik.príplatok do 100€/m.
• Termín nástupu: 7.1.2015
• Druh pracovného pomeru: plný úväzok
• Príplatky:0, 30 €/hod. poobednajšia, 0, 60 €/hod nočná, 0, 44€/ konti čas, do 20% zo základného platu osobné ohodnotenie.
• termin pohovoru 7.1.2015, pohovor a nastup do prace
• preferovany vek do 42 rokov.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Hľadáme lakovačov, karosárov a montážnych pracovníkov. Umiestňujeme aj pracovníkov bez praxe, podmienkou je minimálne učňovské vzdelanie. Po nástupe budete zaškolený zamestnávateľom. Práca je vhodná iba pre mužov! Zamestnávateľ uprednostňuje uchádzačov od 25-42 rokov.
Iné výhody
Zamestnávateľ nezabezpečuje ubytovanie, ale bezplatnu dopravu v ramci pravidelnych liniek VW / po okres Dunajska Streda, Malacky a pod.- max do 100-110 km od Bratislavy, do prilahlich miest a obci – v pripade zaujmu potvrdime ci sa vie zabezpecit pre vas doprava.
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Iné neuvedené oblasti
Automobilová spoločnosť
Požiadavky na zamestnanca
Požadované vzdelanie: minimálne učňovské vzdelanie / výučny list alebo maturita/.
Osobnostné predpoklady a zručnosti
Podmienkou je minimálne učňovské vzdelanie. Každý nový zamestnanec prejde vstupnou zdravotnou prehliadkou a pohovorom. Robia sa testy na drogy / 3 mesačná inkubačná doba/. Termín pohovoru je dňa 7.1.2015 o 8.00 hod. v Bratislave. Ďalšie termíny čítať ďalej
CenaV texte
Inzerenteurosuperpraca
Typ inzerentaFirma
LokalitaStaré Mesto
KontaktPoslať email
Telefón+421 949 000 000
KategóriePráca v zahraničí
Vytvorené29.12.2014 10:13
Platné doPlatný neobmedzene
Aktualizované29.12.2014, 10:13
Číslo inzerátu37739
Aktualizované: 29.12.2014, Editovať, Vytlačiť , Porovnať, Nahlásiť chybu , TOPovať